Ingiant DHS030-25 Klizni prsten kroz otvor 30 mm za video sustave
Kratki opis:
Detalji proizvoda
Oznake proizvoda
Specifikacija
DHS030-25
Glavni parametri
Broj krugova 25 Radna temperatura „-40℃~+65℃“
Nazivna struja Može se prilagoditi Radna vlažnost <70%
Nazivni napon 0~240 V AC/V DC Razina zaštite IP51
Otpor izolacije ≥1000MΩ pri 500VDC Materijal kućišta Nehrđajući čelik
Čvrstoća izolacije 1500 VAC pri 50 Hz, 60 s, 2 mA Materijal za električne kontakte Plemeniti metal
Varijacija dinamičkog otpora <10MΩ Specifikacija olovne žice FF4-2Q-0,35 mm, koaksijalni kabel RG316
Brzina rotacije 0~300 o/min Duljina olovne žice 500 mm + 15 mm
Skica ovog predmeta
opis-proizvoda1
Zahtjev podnesen
opis-proizvoda2
opis-proizvoda3
opis-proizvoda4
Naša prednost
Tvornička scena
opis-proizvoda5
opis-proizvoda6
opis-proizvoda7Specifikacija
DHS030-25
Glavni parametri
Otpor izolacije ≥1000MΩ @500VDC Materijal kućišta Nehrđajući čelik
Izolacijska čvrstoća 1500 VAC@50Hz, 60s, 2mA Materijal električnog kontakta Plemeniti metal
Dinamička varijacija otpora <10MΩ Specifikacija izvodne žice FF4-2Q-0,35 mm, koaksijalni kabel RG316
Brzina rotacije 0~300 o/min Duljina priključne žice 500 mm + 15 mm